

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| No. of Pins | 2 |
| Telecom/Data/Network | Network |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 12 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Single Phase |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Country of Origin | Made in India |
| Volatge | 12 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Single Phase |
| Contact Material | Copper |
| Material | Plastic |